kryształ Andara – muszę go mieć ! :)

Andara (kryształ Andara) – niespotykany kryształ Atlantydy i Lemurii (największy rozmiar)

https://i2.wp.com/www.magicznagaleria.pl/pliki_upload/produkty/scaled2/andara.jpg

Opis:
Andara jest kryształem szkła wulkanicznego, który można znaleźć wysoko w górach na świętych terenach Indian w stanie California. Na świecie jest do zdobycia również w Afryce Południowej i Indonezji.

Właściwości magiczne:
Kryształowo czysty kryształ Andara jest również nazywany Wyrocznią Andara, promieniuje czystym, białym światłem o wielkiej mocy. Używany przez wróżki, osoby zajmujące się channelingiem, uzdrowicieli i ludzi pracujących nad intuicją i medytujących. Jest to znakomity kamień dla uczniów i studentów – pomaga dokładnie skupić się na zadaniach, które są przed człowiekiem w przyszłości.
Kryształ Andara jest kamieniem Mądrości, Prawdy i Honoru. Jest kryształem uleczającym, a także chroni człowieka – otacza go silnie chroniącą barierą, której nie przechodzą negatywne energie.
Kryształy Andara otwierają dostęp do wyższych poziomów świadomości. Otwierają i oczyszczają wszystkie czakry, usuwając każdą formę negatywności. Lecznicze wibracje tego kamienia są niesamowite, jak nie z tego świata. Andara pomaga zwiększyć dostęp do Wiedzy Uniwersalnej i przyspiesza rozwój duchowy.
Kryształy Andara są starożytnymi kamieniami uzdrawiającymi, które są na Ziemi od tysięcy lat, mówi się, że używano ich w świątyniach leczniczych Atlantydy i Lemurii.

Źródło: http://runy.p2a.pl/viewprintable.php?id=175

Reklamy

One comment on “kryształ Andara – muszę go mieć ! :)

  1. Navia pisze:

    Witaj :) Bardzo ciekawy blog. Czy miałeś już okazję pracować z kryształem Andara ? Ciekawa jestem Twoich odczuć. Podobne działanie ma chyba Herkimer. Pozdrawiam serdecznie :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s