Książka „The Master Key” – Charles’a F. Haanel’a

Trochę informacji na temat książki:

W 99-rocznicę pierwszej publikacji „ The Master Key” wybitnego amerykańskiego biznesmena i filozafa,wykładowcy Charles’a F. Haanel’a pojawiło się jej polskie tłumaczenie pt. „ Klucz Mistrza”. Dla osób znających „ The Sekret” Rhonda Byrne będzie to okazja do głębszej analizy praw natury. „ The Sekret” jest fascynujący ale dopiero „ The Master Key”- „ Klucz Mistrza” daje gwarancję pełnego zrozumienia i praktycznego zastosowania tej wiedzy do rozwiązywania osobistych problemów w życiu i zawodzie. Wyrażenie „ master key” w potocznej mowie angielskiej oznacza klucz uniwersalny otwierający wiele zamków w drzwiach. Jednak bardziej adekwatną translacją tytułu książki jest formuła „ Klucz Mistrza”. Kluczem Mistrza jest jego własna podświadomość i to ona jest podmiotem tej publikacji. Zrozumienie zawartej w niej istoty rzeczy pozwala po mistrzowsku i bezbłędnie dotrzeć do skarbnicy mądrości, doskonałych rozwiązań, dobrej pamięci oraz do mocy twórczego myślenia. Pierwsza publikacja „ The Master Key”- „ Klucz Mistrza” początkowo była kursem korespondencyjnym trwającym 24 tygodnie (według autora tyle czasu zajmuje akceptecja nowego wzorca myślenia i postępowania) , po wysprzedaniu nakładu , na długo zniknęła z rynku. Wielu skorzystało z wiedzy w niej zawartej gromadząc ogromne fortuny a klucz do sukcesu , który dzięki niej zdobyli skrzętnie ukrywali.

Byłoby tak nadal gdyby nie współcześnie nam znany amerykański informatyk , współzałożyciel firmy Mikrosoft Bill Gates, który odkrył bardzo stary egzemplarz tej książki a wiedzę w niej zawartą zastosował w praktyce, co umożliwiło jemu zgromadzenie niewyobrażalnej fortuny. Jego sukces spowodował ukazanie się nowych licznych nakładów tej publikacji. Obecnie jest to pozycja dostępna w języku angielskim, niemieckim, francuskim, chińskim oraz rosyjskim. Mało osób wie o liście napisanym przez Napoleona Hill’a – autora wydawnictwa „ Myśl i bogać się” (sprzedanego w milionach nakładów w wielu językach) do Charles’a F. Haanel’a – „ Wierzę w udzielenie kredytu, gdziekolwiek jest ON potrzebny , dlatego też wierzę, że mój aktualny sukces oraz sukces tych którzy podążyli za moim przykładem w Instytucie Napoleona Hill’a zawdzięczamy w dużej mierze zasadom zawartym w Pańskim „ The Master Key”- 1919r. Napoleon Hill . Simon Templeton- Psitek Meta Physikal Books napisał o tej książce „ Jedna z najwspanialszych książek jaka kiedykolwiek została napisana”. W Twoje ręce czytelniku oddajemy to niesamowite dzieło, licząc , że zrozumiesz i wprowadzisz w życie przesłanie autora ,jak wielu przed tobą już to zrobiło.

KLUCZ MISTRZA…

…Pokazuje, że Prawo Przyciągania jest fundamentalne i wieczne i że nie ma ucieczki od skutków jego działania.
…Określa i wskazuje źródło wszystkich wielkich, szlachetnych, wspaniałych myśli i idei, wyjaśnia dlaczego i kiedy jesteśmy nagle obdarzeni taktem, instynktem, odwagą, roztropnością i inspiracją.
…Wyjaśnia dlaczego ci, którzy są świadomi rządzących praw w świecie mentalnym, są w stanie coś dokończyć, osiągnąć cel, zostać pisarzami, autorami, ministrami czy przemysłowcami i dlaczego wszyscy inni muszą poprzestać na wykorzystywaniu 10% (lub mniej) swoich zdolności.

…Mówi o metodzie, dzięki której możesz skonstruować matryce lub model, z której powstanie twoja przyszłość. Mówi, jak możesz zrobić ją wielką i wspaniałą. Wyjaśnia, że nie jesteś ograniczony kosztami lub materiałem, że też nikt inny cię nie ogranicza lecz jedynie ty sam ograniczasz siebie.
…Sugeruje metody i plany, które, jeśli będą realizowane z pełnią wiary i z pełnym zaangażowaniem, doprowadzą cię do celu zgodnie z pierwotnym założeniem i myślą

______
Źródło:
http://sklep.tarotnet.pl/product_info.php?products_id=837283&cmp=srch_tit,mod
http://www.sklepezo.pl/product_music_info.html?products_id=2065

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s