Wizualizacja, czyli jak wykorzystać wyobraźnię?

Polecam artykuł:

„Korzystają z niej wszyscy i to każdego dnia, ale nie każdy jest tego świadomy. Dzięki wyobraźni możesz przywoływać do siebie swoje marzenia. Poprzez wizualizowanie pragnienia staną się łatwiej osiągalne. Czy wiesz, jak skutecznie wykorzystać tę technikę?

Wyobraźnia jest z nami od zawsze

Człowiek posługuje się swoją wyobraźnią od najmłodszych lat życia. Z czasem przestaje doceniać jej moc i nawet nie jest świadomy, że codziennie stosuje wizualizacje. Dzięki tej technice można przybliżyć się do zrealizowania marzenia.

Nie bez powodu czasopisma dla kobiet w artykułach o odchudzaniu namawiają, aby panie wyobrażały sobie swoją nową, smuklejszą figurę. Dzięki temu prostemu zabiegowi wzrasta bowiem motywacja do działania, a osiągnięcie wyznaczonego celu staje się łatwiejsze. Nie oznacza to jednak, że samo wyobrażanie sobie szczuplejszej sylwetki sprawi, że raptem pewnego dnia dana osoba obudzi się lżejsza o kilka kilogramów.Wizualizacja ma jedynie pomóc w osiągnięciu celu. Przybliżyć do niego.”

Czytaj dalej na www.medycyna-alternatywna.wieszjak.pl/relaksacja/275113,Wizualizacja–czyli-jak-wykorzystac-wyobraznie-.html >>>

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s