Informacje o Podświadomości i Nadświadomości?

Zdecydowanie polecam książkę „Potęga podświadomości” – Joseph’a Murphy’ego. 

Polecam tą książkę, choć chciałbym zaznaczyć iż moim zdaniem, autor  scalił podświadomość i nadświadomość w jedną całość opisując ją jako podświadomość.

W każdym bądź razie, nie zależnie który z podziałów ludzkiej istoty przyjmujesz, dobrze znać informacje opisywane w tej książce.

„Książka Potęga podświadomości jest sztandarowym dziełem Josepha Murphy’ego. Dowodzi ona, że procesy psychiczne przebiegające poza naszą świadomością i bez jej udziału, będące ważną częścią naszej osobowości, mogą być wykorzystane w sposób celowy, po naszej myśli. Służą temu specjalne techniki, zbadane, sprawdzone i opisane w tej książce, poparte konkretnymi przykładami. Metody te odsłonią przed tobą nowe obszary i nowe możliwości twojego umysłu. Z książki Potęga podświadomości dowiesz się nie tylko, że masz w sobie klucz do życia pełniejszego, ale także, jak tego klucza używać, aby pomóc sobie i bliskim.

Joseph Murphy, doktor trzech nauk – religioznawstwa, filozofii i praw – „obywatel świata ducha”, był prekursorem i krzewicielem myślenia pozytywnego. Przedmiotem jego badań było wnętrze człowieka – umysł i duch. Jego odkrycia i przemyślenia docierają do milionów ludzi w postaci popularnych publikacji wydanych w formie książkowej i nagranych na kasety, a także w postaci kasetowych programów ćwiczeń praktycznych. Pomagają tym, którzy czują potrzebę dokonania zmian w swoim życiu. Pomagają odkryć w sobie źródło siły, uwolnić się od lęku i bólu, osiągnąć to, co w życiu jest najważniejsze. Doktor Joseph Murphy mieszkał w Laguna Hills w Kalifornii. Zmarł w 1981 r. Potęga podświadomości, światowy bestseller, jest jego pierwszą książką wydaną w Polsce.”


Źródło: http://www.dobreksiazki.pl/b609-potega-podswiadomosci.htm

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s