Cytaty i Aforyzmy

„Nie trać czasu na rozpracowywanie tego, co zostało już zrobione”

Najwięcej w życiu uczymy się od innych ludzi i powinniśmy tak właśnie robić! Powinniśmy uczyć się, czytać i rozmyślać nad słowami innych osób, bowiem słowa takie pobudzają nas do rozmyślania oraz działania. Stwierdzenie czy zgadzamy się czy nie z daną kwestią, powoduje kreowanie własnego „ja”. Kreujemy w ten sposób swój własny sposób spoglądania na życie…

„Bo ty jesteś arcydziełem swego życia.
Jesteś Michałem Aniołem swego życia.
David, którego rzeźbisz to TY. „

I właśnie takie krótkie esencje sentencji, ale za to jak bardzo treściwe wypowiedzi mądrych ludzi, są do tego celu najlepsze! Dostarczają one bardzo dużo energii i chęci do działania za każdym razem, gdy tylko je przeczytamy. W każdej chwili można sobie je przypomnieć, powtórzyć i co najważniejsze zastosować w naszym życiu.

Dlatego polecam właśnie i Tobie, zaglądanie i czytanie tych oto cytatów.

A dlaczego miałbyś akurat czytać je z mojej strony? Ponieważ nie będę wrzucał tutaj przypadkowych słów… wiele serwisów idzie na ilość, a nie na jakość. Dysponują masą nieprzydatnych, a często i nieprawdziwych cytatów, które tylko zaśmiecają  nam umysły…

Na tej stronie – sentencje.wordpress.com – zobaczysz tylko i wyłącznie słowa godne polecenia i które sę warte poświęcenia kilku, nawet kilkanastu minut Twojego cennego czasu. Przemyśl i wyciągnij wnioski, które odmienią Twoje życie!

Kategorie sentencji:

Moim zdaniem, podział treści na działy jest bardzo dobrą sprawą. Po 1. ułatwiają one czytanie, po 2. umożliwiają szybsze odnajdywanie interesujących nas informacji. Dlatego też proponuję Tobie, drogi Czytelniku, taką właśnie formę.

  • Wielkie Wielkich – Cytaty wypowiedzi uznanych w szerszym gronie mówców motywacyjnych.
  • Godne uwagi – Kategoria dla równie ważnych, ale mniej „używanych” treści…
  • Własne przemyślenia – Zbiór moich własnych przemyśleń na różne tematy.
  • ~ (de)Motywatory – czyli Motywujące Demotywatory. Kategoria tak na marginesie… Jest coś takiego w serwisie demotywatory.pl,  że mnie bawią. Większość, jak sama nazwa mówi, DEmotywują, jednak dostrzegam i wybieram te lepsze! Czyli przyjazne, pełne miłości a przed wszystkim – motywujące!
Owocnego szukania pozytywnych zmian !

 Przeglądaj notatki z kategorii „Cytaty i Aforyzmy” >>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s