Kamienie szlachetne

Kamienie? Kamienie szlachetne?

Tak! Kamienie szlachetne to wartościowe i rzadko spotykane odmiany niektórych minerałów czy skał. Posiadają czystą, jednorodną budowę, dlatego po odpowiednim oszlifowaniu odznaczają się silnym połyskiem oraz efektownym zabarwieniem. Ewentualnie są zupełnie bezbarwne.

Ale o co tu chodzi? Co to ma do polepszania jakości życia?

No właśnie ma… i to bardzo dużo! Każdy kamień posiada intensywne pole energetyczne. Pola te łączą się ze sobą i wspólnie tworzą pole energetyczne naszej planety. I własnie z tej mocy pola energetycznego możemy w pełni świadomie i namacalnie korzystać!

Kamienie takie posiadają niezliczoną ilość mocy, mocy uzdrawiania, mocy pomocy oraz mocy energetyzującej! Są niedocenionym darem od Boga które po prostu leżą na naszej  planecie obok nas.

Jak one działają?

Kamienie szlachetne oddziałują w subtelnych wymiarach, oddziałują na nasze ciało i duszę poprzez równoważenie pracy wszystkich gruczołów dokrewnych (centra energetyczne czyli czakramy, czakry), a tym samym wyrównują biopole czyli aurę człowieka.

Skutkiem takich oddziaływań jest wyraźnie odczuwalny przypływ energii życiowej. Po prostu zachciewa się żyć!

Naukowo potwierdzone? Tak!

LITOTERAPIA – leczenie i uzdrawianie kamieniami to nauka powszechnie stosowana już od ponad 3 tysięcy lat. W starożytności o wpływie kamieni na kondycję fizyczną i psychiczną byli przekonani Babilończycy, Egipcjanie, Grecy, Rzymianie i Hindusi oraz Arabowie. Mędrcy i astrologowie polecali noszenie kamieni jako niezawodny sposób na zdrowie!”[1]

Po samej definicji, widzimy że wiedza o kamieniach to nie nowość a także nie jest to wymysł XXI wieku i panującej w nim psychomanipulacji.

Jak zacząć?

Wszystkie minerały mają swoje określone właściwości. Jak wszystko w świecie wraz z tymi minerałami jest uporządkowane według wielkiego planu, schematu…

Należy zapoznać się z charakterystyką danego kamienia, uwierzyć w to, zamówić taki dla siebie i czerpać z nieskończonego źródła energii!!!

Opisy kamieni.

Będę umieszczał opisy takich energetycznych kamieni. Ale tylko takich, których sam używam. Każdy sam powinien dobrać swój zestaw do kamienioterapii.

 Przeglądaj notatki z kategorii „Kamienie szlachetne” >>

4 comments on “Kamienie szlachetne

 1. Daxi pisze:

  ja to nie wiem jak to jest z tym leczeniem kamieniami szlachetnymi, jedno wiem na pewno, mi się one podobają (no te kamienie oczywiście) :)

 2. ola pisze:

  kamienie fascynują także i mnie toteż pozwalam sobie zamieścić swoją uwagę. Kamienie używane do czakroterapii, masaży czy medytacji wcale nie muszą być szlachetne, większość to tak zwane kamienie półszlachetne.A co z kryształami tak popularnymi i wykorzystywanymi w tym celu…. toteż tytuł tego działu „Kamienie szlachetne” jest moim zdaniem mylący. pozdrawiam słonecznie :)
  ola

  • Marcin Wagner pisze:

   „Szlachetne” można traktować również jako określenie. Można powiedzieć, że kamienie te są zacne, godne i szlachetne! ;)
   A tak na poważnie to rozumiem, wiem i zgadzam się. Aczkolwiek samo „kamienie” czy jakiekolwiek inne określenie, jakoś mi nie pasowało :)

 3. Navia pisze:

  Świetna strona, akurat szukałam takich informacji, jesteś kopalnią wiadomości. Serdecznie pozdrawiam :)

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s