Metoda Silvy

Metoda Silvy czyli „Kurs samokontroli umysłu metodą Silvy”.

Nie będę tworzył nowych tekstów opisujących tę metodę, ponieważ nie do tego celu służy ta strona. Chcę po prostu propagować takie techniki, takie narzędzia rozwoju, które bardzo dobrze służą każdemu, kto tego chce.

Od siebie powiem tylko tyle, że gorąco polecam tę metodę ludziom, którzy nie znają jeszcze lub po prostu nie stosują innych „narzędzi rozwoju” opisywanych przeze mnie na tej stronie. Jest to świetny kurs, aby zacząć zagłębiać się w tajemnice ludzkiego umysłu! 

Ponadto, kursy Metody Silvy są dogodnie podzielone wg tematyki oraz stopnia zaawansowania:

 • Podstawowy
 • Drugiego stopnia
 • Ultra
 • kursy dla dzieci
 • oraz seminaria specjalne:
  • Seminarium „Żyj i bogać się“
  • Seminarium motywacyjne „Metoda Silvy w biznesie”

Poniżej najważniejsze fragmenty opisujące kurs, wraz z odnośnikami do całych tekstów.

„Metoda Silvy to kurs samokontroli umysłu, podczas którego słuchacze uczą się posługiwać zmodyfikowanymi stanami umysłu w celu efektywnego rozwiązywania problemów. To, co wyróżnia Metodę Silvy spośród innych technik czy metod samokontroli umysłu to fakt, iż od samego początku jej powstawania (rok 1944) opierała się ona na mocnych podstawach naukowych. (…)”

Czytaj dalej na www.silva.alpha.pl >>>

„Metoda Silvy to inaczej samokontrola umysłu, czyli lepsze wykorzystanie własnego umysłu w celu osiągnięcia sukcesu. Słowo „sukces” należy rozumieć bardzo indywidualnie w zależności od subiektywnych potrzeb i nastawienia. może to być sukces finansowy, powodzenie w małżeństwie, pokonanie nieuleczalnej choroby, szczęście rodzinne, pokonanie własnych kompleksów, lepsze miejsce na liście rankingowej firmy itd.

Niemniej zawsze osiągniecie sukcesu jest poprzedzone pracą na kilku poziomach: tym widocznym czysto fizycznym i materialnym, oraz tym niewidocznym, wewnętrznym, mentalnym. Każde działanie człowieka rozpoczyna się od myśli – a zatem sfery subiektywnej. nie ma takiej rzeczy, zdarzenia, sytuacji, która nie zaczęła by się od myśli, choć często o tym zapominamy.”

Czytaj dalej na www.metodasilvy.pl >>>


 Przeglądaj notatki z kategorii „Metoda Silvy” >>

2 comments on “Metoda Silvy

 1. Marian Jeżewski pisze:

  Przekazuję opinie absolwentów Metody Silvy: http://metodasilvy.jezewski.eu/Opinie.php .
  Pozdrawiam!

 2. Mariusz pisze:

  Jeszcze jest stworzony w 1999 roku przez Jose Silvę: Silva Ultramind ESP System, który ponoć jest esencją wcześniej powstałych kursów Silvy i ponoć jest najlepszym z kursów Silvy. prosze poczytać w poniższym linku: http://www.silvaultramind.pl

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s