Prawo Przyciągania

Prawo Przyciągania to jedno z najsilniejszych zasad, jakimi kierowane jest nasze życie. Zrozumienie go, a przede wszystkim wykorzystanie tego sekretu, daje nam nieograniczone możliwości.

Gdzie można znaleźć informacje na temat tej magicznej prawdy życia?

~ Książka i film „The Secret”

Przede wszystkim w książce „The Secret” autorstwa Rhondy Byrne’a oraz w filmie o tym samym tytule, nakręconym na podstawie tej książki. Publikacje te najlepiej a zarazem najprościej opisują Prawo Przyciągania. Stanowią pierwszy krok na drodze do kreowania własnej rzeczywistości.

„Sekret to wszystko co było, co jest i co będzie miało miejsce…”

~ Film „The Opus”

Pewien reporter chce dowiedzieć się, czym jest „The Opus”. Dlatego udaje się do osoby, która doszła do wielkiego bogactwa. Gdy pyta go, jak udało mu się osiągnąć to wszystko, co posiada – pada odpowiedź: „The Opus”. Są to ostatnie słowa, które wymawia przed swoją śmiercią bohater. Słowo „Opus” definiowane jest jako „najbardziej pamiętna i wspaniała kompozycja z życia kompozytorów”. Każdy człowiek rodzi się, aby stworzyć własne „Opus”. Ale tylko nieliczni to robią. Film stara się odpowiedzieć na pytanie „dlaczego tak jest”?

~ Książka „Klucz mistrza”

Książka „The Mastery Key” wybitnego amerykańskiego biznesmena i filozafa, wykładowcy Charles’a F. Haanel’a znanej pod polskim tłumaczeniem „Klucz Mistrza”. Książka ta pozwala w pełni zrozumieć i praktycznie zastosować wiedzę na temat praw natury, takich jak prawo przyciągania. Mało osób wie o liście napisanym przez Napoleona Hill’a – autora wydawnictwa „ Myśl i bogać się” (sprzedanego w milionach nakładów w wielu językach) do Charles’a F. Haanel’a – „Wierzę w udzielenie kredytu, gdziekolwiek jest ON potrzebny, dlatego też wierzę, że mój aktualny sukces oraz sukces tych, którzy podążyli za moim przykładem w Instytucie Napoleona Hill’a zawdzięczamy w dużej mierze zasadom zawartym w Pańskim „The Master Key””- 1919r. Napoleon Hill .

~ oraz wiele innych…

Te 3 źródła informacji na temat PP uważam za najważniejsze. Są podstawami i fundamentami wiedzy o najsilniejszym prawie ludzkiej natury.

Więcej informacji znaleźć można w wielu innych publikacjach a nawet dziedzinach życia. W „Notatkach” będę starał się umieszczać informacje, jakie uda mi się znaleźć na temat tego magicznego sekretu życia w obfitości.

 Przeglądaj notatki z kategorii „Prawo Przyciągania” >>

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s